Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 86540€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo , POVOLJAN dvosoban stan sa parkingom ! CENA SA PARKINGOM 86540e +agencijska provizija 3%. Agencijska oznaka stana 1101894, Novi Sad,... više

86.540€ (2 012 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 31m2, 86800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan... više

86.800€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Satelit, Futoški put, 1.5, 32m2, 87000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više

87.000€ (2 718 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

87.431€ (3 014 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 87450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101677. CENA 87450e + agencijska provizija od 3%. NOV, trosoban stan, knjiženje kao garaža. Ulaz iz zgrade, dvostrano orijentisan,... više

87.450€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Trosoban stan PETROVARADIN, 88000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100616. CENA 88.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju duplex stan u Petrovaradinu, 50m2 + 6m2 terase. Stan ima sopstveni... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 0.5, 22m2, 88000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više

88.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.5, 41m2, 88000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129529, II/II, terasa, uknjizen, u izgradnji, parking. Prodaja - ADICE - stan 41m2 dvosoban. Useljenje decembar ove godine. Moderna... više

88.000€ (2 146 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

88.159€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, 35m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više

88.230€ (2 520 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat