Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Centar, Marka Miljanova, 1.0, 25m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na... više

95.000€ (3 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Adice, , 3.0, 43m2, 95000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 128328, I/, u izgradnji. Na prodaju veoma funkcionalan manji dvoiposoban stan od 42,5 m2 u izgradnji na Adicama. Useljiv jun... više

95.000€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 37m2, 95000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125328, IV/V, klima, telefon, uknjizen, renoviran. Na prodaju jednoiposoban stan na Novom naselju blizu skole na cetvrtom spratu... više

95.000€ (2 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

95.743€ (2 735 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

96.305€ (1 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

96.636€ (2 543 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 97350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101422, cena nekretnine je 97.350E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad Telep, 33 m2, garsonjera, prvi sprat. Fantastična... više

97.350€ (2 950 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

97.358€ (2 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 1/8 spratova