Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1712 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 80000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više

80.000€ (3 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 32m2, 80000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127319, VI/VII, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan povrsine 32 m², smesten na 6. spratu zgrade koja nije poslednja etaza, u... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.5, 32m2, 80000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130873, VPR/, klima, uknjizen, parking. UKNJIZEN STAN!!! Na prodaju izuzetno funkcionalan manji jednoiposoban stan od 32m2 koji... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Novi Sad, Adice, Kralja Milana, 3.0, 70m2, 80000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom... više

80.000€ (1 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Novi Sad, Satelit, Antuna Urbana, 1.0, 33m2, 80000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 98451, I/IV, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

80.000€ (2 424 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

80.100€ (2 860 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban Stan 42 m² Adice | Novogradnja | Podno Grejanje | Parking | Uknjižen

Adice, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više

80.300€ (1 911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • vp/2 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Veternik, Novi Sad

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 47m2, 81550EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131395, PR/, terasa, u izgradnji. Trosoban stan u izgradnji u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas.... više

81.550€ (1 735 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²

Novi Sad, Adice, , 3.0, 47m2, 81550EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131399, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u izgradnji na Adicama. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao... više

81.550€ (1 735 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²