Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1712 oglasa

Novi Sad, Veternik, Milana Tepića, 1.0, 40m2, 81700EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

81.700€ (2 042 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan 30m2 – Satelit, Novi Sad - 82.000

Satelit, Novi Sad

Izdvajamo iz ponude jednosoban stan površine 30 m², smešten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi na traženoj lokaciji kod Satelitske pijace... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 41m2, 82000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131614, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* 41,32 m2, u izgradnji. Dnevna soba je velika 18,75 a spavaca 11,69... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog, 0.5, 31m2, 82000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlicna garsonjera u Petrovaradinu, ulica Rackog... više

82.000€ (2 645 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

82.261€ (1 869 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 82400€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće... više

82.400€ (2 496 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

82.824€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova