Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

77.250€ (1 839 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan ID#1000914

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više

77.250€ (1 679 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 0.5, 37m2, 78000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130679, PR/, klima, terasa. TELEP 37 m2, velika garsonjera, u Jerneja Kopitara, stan u prizemlju, lep, noviji, uknjizen. Dvorisni... više

78.000€ (2 108 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

79.800€ (2 751 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 80000€

Gradic, Novi Sad

GRADIĆ -PETROVARADIN, ZA RENOVIRANJE, ODLIČAN ZA IZDAVANJE Agencijska oznaka 1099048. CENA 80. 000E +agencijska provizija 3% u prodaji manji... više

80.000€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/1 spratova

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat

Garsonjera PETROVARADIN, 80000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100056. Cena stana 80.000 eur + 3% agencijske provizije. Na prodaju garsonjera KOMPLET NAMEŠTENA u Petrovaradinu, u neposrednoj... više

80.000€ (3 076 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova