Za upit jeftine kuće srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

Na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektom – mirna lokacija, odličan

Kupusara, Jagodina

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan... više

70.000€ (437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Seoska kuća na glavnom putu

Majur, Okolina, Jagodina

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

MONTAŽNA SAGRAĐENA KUĆA-MOGUĆA ZAMENA ZA VOJVODINU

Karađorđevo brdo, Paraćin

Porodična stambena zgrada površine 82m2 koja se sastoji od ulaznog hotnika, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ,kupatilo,terasa.... više

70.000€ (660 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Porodična stammbena zgrada sa pomočnim objektom

Gloždak, Paraćin

Renovirani objekat u gradskoj zoni sa urađenim etažnim grejanjem. Sama kuća ima kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Uz kuću postoji... više

70.000€ (429 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Obrenovac - Baljevac, 100m2

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac - Baljevac kuća, 3.0, 100m2, terasa 10m2, PR+Ptk, grejanje na struju, parking, struja, voda, asfalt, plac 26.88a U ponudi lepa porodična... više

70.000€ (700 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Fruška Gora, Fruška gora, , 1.0, 42m2, 70000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102618, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, vikendica. Prodaje se kuca na... više

70.000€ (1 666 €/m²)

  • 42m²

Na prodaju kuca u Nepričavi-Lajkovac

Lajkovac

Na prodaju kuća u Nepričavi-Lajkovac,površine 135 kvm plac 16 ari.4 km udaljena od isključenja sa auto puta Miloš Veliki,6 km do Lajkovca,Beograd... više

70.000€ (518 €/m²)

  • 135m²

Prodajem polovinu kuce u Lazarevcu

Beograd

Na prodaju polovina kuće u Lazarevcu udaljena 600 m od novog vatrogasnog.Površine 200 mkv,plac 5 ari,poseduje prizemlje sprat i potkrovlje koje... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 71000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više

71.000€ (835 €/m²)

  • 85m²