Za upit jeftine kuće na selu pronađeno 1931 oglasa

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

- crna gora sf 2040

STARI BAR, Bar

Stari Bar, Crna Gora, 50m od autobuske stanice Plac 2000m2, na placu masline, pomorandže, mandarine, kivi Kuća 110m2, u prizemlju 2 garaže,... više

360.000€ (3 272 €/m²)

  • 110m²
  • /1 spratova

Troiposobna kuća NOVI SAD, 360000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Grbavica, mesto za miran porodičan zivot +++Agencijska oznaka 3046356. Cena je 360.000e +agencijska provizija 3 %. Prodaje se kuća na idealnom... više

360.000€ (1 285 €/m²)

  • 280m²

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića, 205m2

Stara karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića kuća, 205m2, terasa, PR+I, EG, interfon, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.77m2... više

360.000€ (1 756 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća u Duvaništu prizemlje dva sprata i potrkovlje

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da... više

360.000€ (1 000 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Čukarica, Sremčica, -, Kuća, 300m2, 360000 EUR

Sremčica, Beograd

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više

360.000€ (1 200 €/m²)

  • 300m²

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

STARI GRAD DORCOL 85m2 , 360000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Dobracina, 4.0 kuca od 85 m2, bez terase, na placu od 0.77 ari, PR + I sprat, toplotne pumpe,... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 85m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 250m2, 360000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113904, spratna, terasa, garaza, parking. Kuca se nalazi na Klisi, (Gornje livade.) na uglu dve ulice. Ima 6 spava ih soba, dve... više

360.000€ (1 440 €/m²)

  • 250m²

Voždovac, Kumodraž, Brdska, 5.0, 320m2, 360000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 90862, 23a, spratna, struja, klima, terasa, garaza. Na prodaju prostrana i sarmantna porodicna kuca povrsine 212m2, smestena... više

360.000€ (1 125 €/m²)

  • 320m²

Kuća NOVI SAD, 360500€

Klisa, Novi Sad

UKNJIZEN Porodicni stambeni objekat sa poslovnim prostorom P+1+Pk neto povrsine 227 m2 i montaznim objektom povrsine cca 70 m2 u funkciji poluotvorene... više

360.500€ (1 588 €/m²)

  • 227m²