Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

PRIZEMNA KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Kisač, , 3.0, 85m2, 79000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127322, 7a, prizemna. Prodaje se kuca povrsine 85 m² na placu od 741 m², u mirnoj ulici, idealnoj za porodicni zivot. Prostorije... više

79.000€ (929 €/m²)

  • 85m²

Irig, Vrdnik, , 2.0, 82m2, 79000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²

Kuća na Kopaoniku u blizini Mujen Luxa

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa... više

79.500€ (742 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo u Obrežu, Pećinci

Obrež, Okolina, Pećinci

Prodaje se u Obrežu (opština Pećinci) seosko domaćinstvo sa velikom prizemnom kućom i pomoćnim zidanim objektima, a sve na 10 ari kultivisanog... više

79.500€ (530 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Porodična kuća 176m² – Nikolinci, Glavna 62 (Prizemlje + Potkrovlje)

Nikolinci, Alibunar, Alibunar

Tražite dom koji spaja moderan komfor i mirnu lokaciju? Ova kuća na međunarodnom putu Beograd – Vršac nudi sve što vam je potrebno! LOKACIJA:... više

79.800€ (453 €/m²)

  • 176m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Kuca, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više

80.000€ (470 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova