Za upit Jagodina stanova pronađeno 249 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Useljiv dvosoban stan, Vašarište

Vašarište, Jagodina

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu,... više

83.500€ (1 368 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/7 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Akva Park, Jagodina

94.960€ (1 665 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Akva Park, Jagodina

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/2 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Akva Park, Jagodina

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/2 spratova