Za upit Jagodina i okolina stanovi pronađeno 252 oglasa

Renoviran stan u naselju Kajsijar

Kajsijar, Jagodina

Renoviran stan, dvostrano orijentisan, sa podrumom. rRađena kompletna struja i voda, renovirano kupatilo keramika zamenjena. U cenu ostaje kompletan... više

81.600€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Savršena porodična nekretnina u zatvorenom i bezbednom kompleksu

Akva Park, Jagodina

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo... više

86.000€ (1 653 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Šarmantan stan sa terasom u naselju Streliste

Strelište, Jagodina

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince... više

53.500€ (1 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

92.380€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

SAMO KOD NAS!!! PRODAJE SE – LUKSUZAN DUPLEX U SRCU JAGODINE 105m²

Centar, Jagodina

Zamislite da živite u prostranom, svetlom i funkcionalnom stanu, smeštenom u samom centru Jagodine, a ipak dovoljno povučenom da vam svakodnevni... više

105.000€ (1 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju komforan stan u strogom centru

Centar, Jagodina

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta... više

120.000€ (1 016 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 118m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova