Za upit Jagodina i okolina stanovi pronađeno 252 oglasa

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan na prodaju

Centar, Jagodina

Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama. Vlasnik je uknjižen... više

120.000€ (1 518 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/6 spratova

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

82.160€ (829 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Izuzetno fukncionalan stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Savršen raspored, dve spavaće sobe! Lep stan u neposrednoj blizini Akva parka, idealan za odmor, porodicu ili poslovne ljude. Stan se nalazi... više

70.000€ (1 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/7 spratova

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan okružen zelenilom – renoviran, kompletno namešten i spreman za useljen

Tabane, Jagodina

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji... više

55.000€ (1 309 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova