Za upit Jagodina i okolina stanovi pronađeno 252 oglasa

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan 2. sprat, Kajsijar, postoji mogućnost kupovine na kredit

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža... više

85.000€ (1 465 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Lamela na Strelištu sa garažom

Strelište, Jagodina

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak... više

90.000€ (882 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan u strogom centru Jagodine sa garažom

Centar, Jagodina

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a... više

126.000€ (1 594 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Kompletno opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi

Akva Park, Jagodina

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo,... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

NA PRODAJU: Funkcionalan dvosoban stan 52m2 u srcu turističke zone Jagodine

Akva Park, Jagodina

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora.... više

85.700€ (1 648 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Jednosoban, renoviran stan 42 m², centar, 2 sprat

Centar, Jagodina

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova