Centar, Leskovac, Leskovac
Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više
239.000€ (663 €/m²)
Pančevo
Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više
85.000€ (708 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više
500.000€ (1 111 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više
230.000€ (348 €/m²)
Centar, Jagodina
Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više
115.000€ (1 292 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više
279.000€ (923 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više
90.000€ (818 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više
450.000€ (4 090 €/m²)
Centar, Stara Pazova
Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više
150.000€ (681 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više
155.000€ (756 €/m²)
Centar, Sremska Kamenica
Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više
721.000€ (1 627 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više
446.600€ (2 481 €/m²)