Za upit Beograd novogradnja pronađeno 608 oglasa

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 2.0, 164m2, 224000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 110035, PSUT/IV, uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Poslovni prostor za tihu delatnost, u stambenoj zgradi... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 59m2, 214000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više

214.000€ (3 627 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 5.0, 162m2, 388000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjizen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Palilula, Centar, Ilirska, 3.0, 87m2, 335000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 110516, PR/, telefon, uknjizen, renoviran, novogradnja, fasada nova, poslovna zgrada. Prodaje se stambeno poslovna nepokretnost... više

335.000€ (3 850 €/m²)

  • 87m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bekerelova , 2.0, 735m2, 680000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 69687, PR/I, uknjizen, novogradnja, parking, hala. *** Proizvodno magacinski prostor u dva nivoa, svaki po 370m2. Donji nivo... više

680.000€ (925 €/m²)

  • 735m²

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 5.0, 165m2, 790000 EUR

Blok 65, Beograd

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više

790.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 11.sprat