Nemenikuće, Beograd
Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više
160.000€ (1 038 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više
195.000€ (6 964 €/m²)
Pinosava, Beograd
Voždovac, Pinosava, parcela od 8.5 ari, građevinsko zemljište. Lokacijski se nalazi u donjem delu naselja na oko 2,5 km od skretanja za Avalu... više
55.000€ (64 €/m²)
Kneževac, Rakovica, Beograd
1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više
112.000€ (3 111 €/m²)
Hram, Vračar, Beograd
Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više
367.000€ (3 306 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
440.000€ (5 116 €/m²)
Nenadovac, Barajevo, Beograd
Nenadovac se nalazi na oko 30km od centra Beograda. Pripada opštini Barajevo, a od mesta Barajevo je udaljen oko 7km. U prilici smo da Vam... više
96.200€ 0 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
Palilula, Botanička bašta - Porečka lokal, 127m2, PR/5, CG, telefon, dupleks, izlog Odlična investicija – reprezentativan dupleks lokal sa... više
185.000€ (1 456 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više
7.800.000€ (1 000 €/m²)
Dorćol, Beograd
Prodaje se dvosoban, salonski stan, na nivou visokog prizemlja, na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće... više
145.000€ (3 372 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više
146.800€ (3 191 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Djure Danicica, 3.0 poslovni prostor od 210 m2, SUT od I sprata, cg, bez lifta, interfon, video... više
649.000€ (3 090 €/m²)