Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan... više

828.000€ (5 594 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase,... više

790.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Surčin, Dobanovci, , 161a, 435000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98826, uknjizen, plac. U zapadnom delu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na petsto metara od asvalta i svih prikljucaka... više

435.000€ (27 €/m²)

  • 16100m²

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Plac 4 arа, Barajevo, Vranić – 8 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, opština Barajevo, na oko 2km udaljenosti od centra Vranića, škole, apoteke, ugostiteljskih objekata.... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Paje Jovanovića, 14m2, 25000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 120134, uknjizen. Na prodaju garazno mesto povrsine 14 m² u stambenoj zgradi na opstini Zvezdara.Garaza je pokrivena video nadzorom... više

25.000€ (1 785 €/m²)

  • 14m²

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 155.000e

Nemenikuće, Beograd

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više

160.000€ (1 038 €/m²)

  • 154m²