Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Vračar - Južni bulevar, 90m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više

455.000€ (5 055 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čukarica, Železnik - Avalska, 63.26 ari

Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Železnik - Avalska plac - građevinska parcela, 63.26 ari, front prema ulici 130m Osnovna namena je stanovanje, zona S1, sa kojom... više

650.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jajinci kod Farmaceutskog fakulteta ID#1536

Jajinci, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Slobodana Jovića, u kraju poznatom kao Jajinci, na Opštini Voždovac, MAGNAT prodaje građevinsko zemljište od... više

57.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Rakovica, Miljakovac, Čelebićka, 1.5, 40m2, 112200EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca.... više

112.200€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, 15a, 36000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala... više

36.000€ (24 €/m²)

  • 1500m²

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova