Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 11a, 15000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 124074, struja, uknjizen, plac. Nudimo plac u Ralji. Od kafane kod Mose ,nekih 750 metara. Gradjevinsko zemljiste. U 11 ari je... više

15.000€ (13 €/m²)

  • 1100m²

Sopot, Drlupa – Solunskih ratnika, plac 205 ara

Drlupa, Sopot, Beograd

Plac, 205a, deljiv, struja, voda Mesto Drlupa, gde se plac nalazi, pripada beogradskoj opštini Sopot. Nalazi se na par kilometara zapadno od... više

149.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Oglas

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Ako tražite mir, slobodu i komadić prirode koji može postati vaš lični raj — ovo je upravo to mesto. Na prodaju je plac od 12,38 ara u Baljevcu,... više

20.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Beograd, Velika Moštanica (Čukarica) -Poljoprivredno zemljište 10073 m2

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Beogradu, Velika Moštanica (Čukarica), površine 10073 m2 po ceni od 62.200 eur.... više

62.200€ (6 €/m²)

  • 10073m²

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje