Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1720 oglasa

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namen

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²

Vračar, Kalenić pijaca, Trnska, 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 28m²

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Mladenovac, Jagnjilo, Kneza Đuke, 5.0, 202m2, 450000EUR

Jagnjilo, Beograd

Agencijski ID: 129483, 30a, spratna, pr+l, struja, klima, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza(3), dvoriste/basta,... više

450.000€ (2 227 €/m²)

  • 202m²

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Sremčica, Školska, 3.5, 87m2, 150000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja,... više

150.000€ (1 724 €/m²)

  • 87m²

Zvezdara, Olimp, Duvanjska , Poslovni prostor, 164m2, 224000 EUR

Olimp, Beograd

Poslovni prostor, nivo polusuterena, u novijoj zgradi (2019), mirna ulica kod Olimpa, ukupna površina 164m2. Uknjiženo kao 12 garažnih mesta,... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Palilula, Krnjača, Zage Malivuk , Zemljište, 6000ari, 300000 EUR

Krnjača, Beograd

Plac se nalazi u blizini raskrsnice Pančevačkog puta i obilaznice za Ovču. Zage Malivuk ka Ovči sa desne strane. Uknjiženo građevinsko zemljište.... više

300.000€ (50 €/m²)

  • 6000m²