Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1720 oglasa

blok 12 YUBC - Jedinstven, Višenamenski PP, 370m2 + 300m2 ID#1535

Blok 12 (YUBC), Novi Beograd, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - EKSKLUZIVNO prodaje - u ulici Bul-Mihaila Pupina, u kraju poznatom kao Blok 12/Enjub/YUBC, na Opštini Novi Beograd,... više

1.100.000€ (2 972 €/m²)

  • 370m²
  • 3/3 spratova

Grocka, Zaklopača - Smederevski put, 612 ari

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Smederevski put građevinsko zemljište, 612a Plac je građevinsko zemljište podeljeno na 25 parcela. Prodaje se u celini.... više

750.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Cerak vinogradi, Kedrova, 2.5, 58m2, 198000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129995, VI/VI, klima, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, Adaptibilanu... više

198.000€ (3 413 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka, 177m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj... više

185.000€ (1 045 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 177m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Višnjica, , 14a, 190000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost... više

190.000€ (135 €/m²)

  • 1400m²

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića, 143.01 ar

Petrovčić, Surčin, Beograd

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića plac, 143.01 ar, front prema ulici 78m Prodaje se građevinsko zemljište ulupne površine 143.01 ar. Na... više

560.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova