Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1718 oglasa

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Porodična kuća u Ritopeku, 180 m², dva nivoa i veliko dvorište

Ritopek, Grocka, Beograd

Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Grocka, Vrčin, Braće Ribar, 3.0, 106m2, 205000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u... više

205.000€ (1 933 €/m²)

  • 106m²

ZVEZDARA GRADSKA BOLNICA 104m2 , T , 348000e

Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3.sprat

Barajevo - Glumčevo brdo, plac 70.92a

Glumčevo brdo, Barajevo, Beograd

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Palilula, Borča, Dušana Uroševića, 6.0, 160m2, 200000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi vise prodavnica, marketa, vrtica, igraonica kao... više

200.000€ (1 250 €/m²)

  • 160m²

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova