Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1718 oglasa

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Mihaila Bulgakova, 2.0, 46m2, 128000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više

128.000€ (2 782 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Prodaja kuća Beograd Umčari – porodična kuća 100m², 3 sobe, plac 10 ari,

Umčari, Grocka, Beograd

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični... više

90.000€ (900 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Dvosoban stan 51.84 m², PR, Obrenovac - 71.280€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više

71.280€ (1 397 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 222000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

222.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

Savski venac, Slavija - Vojvode Milenka, 310m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na... više

750.000€ (2 419 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 900000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110015, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam fantasticnu... više

900.000€ (4 864 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²
  • 2.sprat