Savski Venac, Beograd
Agencijski ID: 131800, PR/VI, klima, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, ostava. Stan u prizemlju stare kvalitetne... više
170.000€ (4 722 €/m²)
Skela, Obrenovac, Beograd
• U ponudi kuća u Skeli, opština Obrenovac, površine 55 m2 sa pomoćnim objektom od 26m², na građevinskom placu od 45,16 ari. • Struktura: Kuća... više
60.000€ (1 090 €/m²)
Velika Moštanica, Čukarica, Beograd
U ponudi je izuzetna kuća na prodaju u Beogradu, površine 310m2, smeštena na prostranom placu od 72 ara, od čega je čak 20 ari pod šumom, što... više
300.000€ (967 €/m²)
Dorćol, Beograd
Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više
350.000€ (2 500 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više
149.000€ (2 098 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3.0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
285.000€ (3 800 €/m²)
Žarkovo, Čukarica, Beograd
Stan 36m2 sa terasom, funkcionalan raspored, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa trepezarijskim delom, kuhinja odvojena šankom, komforno... više
105.000€ (2 916 €/m²)
Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više
208.000€ (1 808 €/m²)
Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da... više
30.000€ (30 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više
200.690€ (3 520 €/m²)
Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više
130.000€ (2 096 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više
78.000€ (939 €/m²)