Slavija, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više
219.000€ (4 294 €/m²)
Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više
336.000€ (4 000 €/m²)
Krnjača, Palilula, Beograd
Palilula, Krnjača - Mokri Sebeš plac/građevinsko zemljište, 38.72a U ponudi gradsko građevinsko zemljište površine 38.72a. Po Informaciji... više
245.000€ 0 €/m²)
Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Dragacevska, 7.0 poslovna zgrada od 299 m2, terasa + 45 m2 podrum, na 2 ara placa, PO +... više
547.000€ (1 829 €/m²)
Brestovik, Beograd
Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više
77.000€ (23 €/m²)
Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd
U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više
550.000€ (2 200 €/m²)
Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd
Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više
76.000€ (1 013 €/m²)
Brestovik, Beograd
Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu... više
299.000€ (1 993 €/m²)
Kluz, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na... više
125.000€ (3 205 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 51276, 9a, spratna, pr + i, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, dvoriste/basta, stambeno-poslovna. Nova svetla kuca na velikom... više
250.000€ (976 €/m²)
Cvetkova Pijaca, Beograd
Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023... više
95.000€ (1 217 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više
185.000€ (1 712 €/m²)