Za upit banke nekretni pronađeno 96 oglasa

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu... više

117.368€ (2 173 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/4 spratova

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Investicija Koja Se Ne Propušta – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Vrnjačka Banja

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

64.800€ (1 800 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

61.200€ (1 800 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Plac, površine 2350m2, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju polovina placa u Knez selu, površine 2350m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini javne česme sa izvorskom vodom, sa pogledom... više

17.000€ (7 €/m²)

  • 2350m²

Građevinsko zemljište na 150m od glavnog puta Ćuprija-Jagodina

Ćuprija

Na prodaju zemljište od 76.36 ari na 150m od glavnog puta pogodno za izgradnju hale ili velikog magacina. Širina ulaza na plac je 20m, što olakšava... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²