Za upit banke nekretni pronađeno 97 oglasa

Građevinsko zemljište na 150m od glavnog puta Ćuprija-Jagodina

Ćuprija

Na prodaju zemljište od 76.36 ari na 150m od glavnog puta pogodno za izgradnju hale ili velikog magacina. Širina ulaza na plac je 20m, što olakšava... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor - Nov jednoiposoban apartman ID#1000606

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

86.290€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 3/7 spratova

NA PRODAJU – Porodična kuća / investicija 413m2

Novo Selo, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj... više

180.000€ (435 €/m²)

  • 413m²
  • .sprat

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Plac 3ha, Obrenovac, Veliko Polje – 250 000 € (MOGUĆNOST PARCELACIJE)

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 3 hektara u Velikom Polju kod Obrenovca, približnih dimenzija 500x60m. • Plac poseduju mogućnost... više

250.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

80.000€ (1 568 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Zlatibor - Nov penthaus sa velikom terasom ID#1001056

Centar, Zlatibor, Zlatibor

710.500€ (2 291 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 310m²
  • 8/8 spratova

Udoban Dom i Sigurna Investicija u Vrnjačkoj Banji – U Izgradnji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših... više

72.140€ (1 803 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Pametna Kupovina – Stan u Novoj Zgradi sa Povraćajem PDV-a

Vrnjačka Banja

72.300€ (1 763 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Grbavica, Novi Sad

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

325.000€ (2 304 €/m²)

  • 4 soba
  • 141m²
  • 4/5 spratova

KUĆA, ČVRSTE GRADNJE U BEZDANU!!!

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više

47.000€ (309 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat