Za upit banke nekretni pronađeno 96 oglasa

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac 14 ari, Ub, Murgaš – 15 000 €

Murgaš, Okolina, Ub

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 14,26 ara u Murgašu, opština Ub, približnih dimenzija 21x67m. • Lokacija: Plac se nalazi na 3,8... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Kuća 88m2, plac 6.68 ari – Baljevac, opština Obrenovac - 68.000€

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Baljevcu površine 88m2, upisana na 28m2. Struktura: Prizemlje se sastoji od trpezarije i kuhinje, kupatila, nastrešnice za... više

68.000€ (772 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Plac, 23 ara, Barič , Obrenovac, 53500e

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 23 ara u Bariču kod Obrenovca. Lokacija: Plac se nalazi na lepom mestu, uz asfaltni put, sa odličnom... više

53.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 47.13 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine... više

88.000€ (1 872 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova