Za upit banke nekretni pronađeno 97 oglasa

PRODAJEMO KUCU-VIKENDICU U LISOVICU KOD BARAJEVA

Barajevo, Barajevo, Beograd

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

MODERAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – IDEALAN DOM I INVESTICIJA U IZGRADNJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više

55.420€ (1 787 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare kod Rače - površina 54557 m2

Centar, Rača, Rača

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 54557m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Pametna Odluka za Budućnost – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj Banji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.300€ (1 782 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34, 29 m²

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

68.580€ (2 017 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/5 spratova

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Moderan Stan na Top Lokaciji u Vrnjačkoj Banji – Kupovina Bez Rizika

Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

72.300€ (1 763 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan 41 m², Centar Vrnjačke Banje, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom... više

77.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Nezavršena kuća, Solaris

Solaris, Jagodina

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren,... više

110.000€ (229 €/m²)

  • 480m²
  • /2 spratova

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova