Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Starija kuća u centru grada retko u ponudi 79m2 sa pomoćnim objektim od 31m2

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u blizini pijace i samog centru grada. Aristoktatska gradjevina iz 1938. Sa čvrstim kamenim temeljom. Moguće je preuređenje prostora... više

72.000€ (911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4a, 95000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 130214, struja, kanalizacija, uknjizen. Povrsina placa 427m2. Gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

95.000€ (237 €/m²)

  • 400m²

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova

Veliki plac sa objektom u centru Rakitova

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve... više

27.000€ (435 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 92700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101138 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj... više

92.700€ (5 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 17m²
  • 3/4 spratova

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

Savski venac, Centar, Višegradska, 1.0, 25m2, 94500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127280, PR/, izlog, uknjizen, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

94.500€ (3 780 €/m²)

  • 25m²

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prizemlje, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više

63.500€ (2 267 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Lux apartman u kompleksu Milmari

Širi centar, Kopaonik

Prodaje se luksuzan apartman na Kopaoniku, u vikend naselju, u kompleksu Milmari resort. Nalazi se na drugom spratu. Stan je površine 32m2 i... više

70.500€ (2 203 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat