Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Prelepa potpuno opremljena prizemna kuća sa garažom u centralnom delu Batoči

Širi centar, Batočina

Jedinstvena ponuda! Manja racionalna kuća prizemna kuća u širem centru Batočini. sa garažom i ostavom. Modernog dizajna , potpuno nova renovirana.... više

73.000€ (890 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

61.200€ (1 800 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Centru, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne... više

59.000€ (1 903 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor od 168m2 u centru grada

Centar, Jagodina

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski... više

65.000€ (386 €/m²)

  • 168m²
  • Suteren/4 spratova

Poslovni prostor kod Autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji... više

66.950€ (1 287 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova