Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

ČETVOROSOBAN STAN - ŠIRI CENTAR!

Centar, Sombor

ČETVOROSOBAN STAN! U širem centru grada, uknjižene stambene površine 128m2. Veoma prostrane sobe, kuhinja sa trpezarijom i špajzom, predsoblje... više

118.700€ (927 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 2.sprat

Lokal u centru Novog Sada, 17 m², prizemlje

Centar, Novi Sad

U centru Novog Sada, na Starom Gradu, prodaje se ulični lokal od 17 m² u prizemlju, u Gajevoj 16. Lokal izlazi na dve prometne ulice, Jevrejsku... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C016 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

68.090€ (2 196 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Poslovni prostor u centru Rekovca

Centar, Rekovac

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu.... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Lep, nov stan, apartman na Kopaoniku, prvi sprat, 32 m2,

Centar, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kvalitetan jednoiposoban stan, apartman na Kopaoniku, u viked naselju, lokacija Čajetinska česma, na prvom spratu od... više

64.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova