Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Lux apartman na Kopaoniku

Kraljevi Čardaci, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom... više

83.000€ (2 677 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prvi sprat, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom... više

71.150€ (2 541 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža... više

73.000€ (1 042 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 71m2, 195000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!

Širi centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više

325.000€ (1 354 €/m²)

  • 240m²
  • /1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 381000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100426, CENA 381.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar, 127 m2, četvorosoban, treći sprat, ne i poslednji.... više

381.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/6 spratova

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Vračar, Hram Svetog Save, Patrijarha Varnave, 1.0, 35m2, 240000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130072, uknjizen. Nudimo vam blizu hrama 35m2. Uknjizeno kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

240.000€ (6 857 €/m²)

  • 35m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Paje Jovanovića 58m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više

199.000€ (3 431 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova