Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

323.565€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 117m²
  • /3 spratova

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat

Kopaonik - apartman

Vikend naselje, Raška, Kopaonik

Studio 22m2 u Vikend naselju na Kopaoniku, hotelski kompleks Milmari resort- Registrovan za izdavanje i kategorizovan sa 4 *. Kompletnop namešten,... više

45.000€ (2 045 €/m²)

  • 22m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednoiposoban stan 52.53 m², PK, Obrenovac - 69.339€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

69.339€ (1 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • Potkrovlje.sprat

PRODAJA, LOKAL, SAVSKI VENAC-VOJVODE MILENKA

Savski Venac, Savski Venac, Beograd

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više

78.000€ (3 250 €/m²)

  • 24m²

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Banjica - Crnotravska 75m2

Banjica, Voždovac, Beograd

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 7/20 spratova

Dvosoban stan 51.84 m², PR, Obrenovac - 71.280€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više

71.280€ (1 397 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

265.122€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 49m2, 245000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127855, I/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Nudimo vam stan u novogradnji,blizu Kalenic... više

245.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/6 spratova