Za upit 4199 Centar pronađeno 3555 oglasa

Vertikala, kuća u nizu

Širi centar, Jagodina

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više

100.000€ (500 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više

130.000€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 3/7 spratova

LOKAL NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089598. CENA 120 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen poslovni prostor u centru na par koraka od pešačke zone. Dva nivoa,... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 57m²

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Prodaja garsonjere u izgradnji- Kej kod Grčke ambasade,

Centar, Crveni Krst, Niš

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Keju u neposrednoj blizini Grčke ambasade, u ponudi je stan u izgradnji površine 32m², smešten... više

81.400€ (2 543 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Stan! Dobijate dva stana po ceni jednog u centru!

Centar, Sombor

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m²... više

108.200€ (983 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjiženo garažno parking mesto ID#9000125

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

21.800€ (1 981 €/m²)

  • 11m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1230 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

98.339€ (1 244 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 61m2 , 145000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Građevinski plac 16 ari sa stambenim objektom 38m2, Obrenovac, Stubline – 22

Stubline, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više

22.000€ (578 €/m²)

  • 38m²