Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 132000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Stan, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature... više

67.000€ (2 233 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000083

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj lokal čine jedna velika prostorija otvorenog tipa, ostava... više

136.475€ (2 575 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

82.700€ (1 722 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

NASLOV: STAN KOJI OSVAJA NA PRVI POGLED — CENTAR, STIL I TRI SPAVAĆE SOBE!

Centar, Jagodina

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom,... više

115.000€ (1 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 2/4 spratova

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

90.225€ (1 503 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal u centru 21m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u... više

75.000€ (3 571 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat