Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Planina, Centar, -, 0.5, 36m2, 55000 EUR

Centar, Kopaonik

Odličan, komforan studio na izuzetnoj lokaciji, na 850m od prve staze i 3 km od centra. Nalazi se u maloj, mirnoj zgradi, do glavnog puta. Agencijska... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Vračar, Južni bulevar, , 12m2, 27600EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124584. Komforno garazno mesto u Juznom bulevaru u novogradnji.Standardna visina, povrsina 12m2. U cenu je uracunat pdv. Vise... više

27.600€ (2 300 €/m²)

  • 12m²

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

SAMO KOD NAS!!! Lokal u neposrednoj blizini centra Jagodine, savršena lokacija

Centar, Jagodina

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra... više

38.000€ (2 000 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova