Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

Bačka Palanka, Centar, Blok 100, 18a, 45000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja... više

45.000€ (25 €/m²)

  • 1800m²

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

PRODAJEMO! Garažna mesta površine 12, 5m2 - 12.000€

Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10... više

12.000€ (800 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Bele Palanke, 36 m2

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju višenamenski poslovni prostor - ulični lokal, pogodan za izdavanje ili različite poslovne aktivnosti, zbog svoje atraktivne... više

44.800€ (1 244 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište Jumko

Širi centar, Vranje

P 17 ar/ m2- 17 evra/ u blizini Jumkove zgrade Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, , 1.0, 25m2, 45000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan... više

45.000€ (1 800 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Lokal u Centru Jagodine

Centar, Jagodina

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. više

30.000€ (1 200 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²