Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Plac na samo dva km od centra Jagodine

Vinorača, Okolina, Jagodina

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

U ponudi velika parcela u centralnom delu sela Dobrovodice kod Batočine

Dobrovodica, Okolina, Batočina

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat