Za upit zamena stanova Novi Sad pronađeno 1721 oglasa

Petosoban stan NOVI SAD, 285000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101363 CENA 285.000e +3% agencijske provizije. Prodaje se uknjižen petosoban duplex na Podbari. Stan se sastoji iz prostranog... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Sajam - Uknjižen troiposoban stan ID#1001179

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Futoška. Nov, troiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu Vojvođanka. Nadomak Kliničkog centra, a u... više

220.830€ (3 295 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p>. Agencijska oznaka 1065588. Cena stana je 147.000e + 3% agencijske provizije. Stan se nalazi u blizini vrtića i škole , marketa , autobuskih... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 339900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1051716 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet... više

339.900€ (2 594 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Olge Petrov, 1.5, 42m2, 140000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više

130.000€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova