Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Stari Grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 57m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • vp/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

Centar, Jagodina

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju – Porodični stan u luksuznom kompleksu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski".... više

85.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat

Vračar, Neimar, , 3.0, 69m2, 325000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova