Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

146.800€ (3 191 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Oglas

Bulevar Evrope, Novi Sad

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan... više

201.144€ (3 468 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Niš, Kičevo, Vardarska, 3.0, 75m2, 135000EUR

Niš

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje... više

135.000€ (1 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

155.872€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.21m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

141.262€ (2 207 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Zemun - Tošin bunar, 71m2 + GARAŽA

Tošin Bunar, Zemun, Beograd

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat