Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

445.006€ (3 647 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 122m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Prodaja nameštenog trosobnog stana 99m2 – Stari Grad, Novi Sad, odlična lok

Stari Grad, Novi Sad

Na prodaju je kompletno namešten trosoban stan od 99m2 u Starom Gradu u Novi Sad, u ulici Laze Kostića, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih... više

321.205€ (3 244 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

208.322€ (1 795 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova