Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

70.812€ (2 832 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu sa dva kupatila - 87m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan, 38m2, Novo Naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Atraktivan renoviran stan na Novom naselju – odmah useljiv, mogućnost kupovine na kredit Na prodaju veoma lep, kompletno renoviran stan koji... više

122.400€ (3 221 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/6 spratova

Podbara, Novi Sad

370.491€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova