Širi centar, Vrnjačka Banja
Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više
63.850€ (1 773 €/m²)
Mirijevo I, Zvezdara, Beograd
Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više
120.000€ (2 926 €/m²)
Vrnjačka Banja
63.730€ (1 770 €/m²)
Centar, Apatin
STAN! APATIN! CENTAR! Novogradnja ,na najlepšem položaju u gradu,na raskršču dešavanja,na pešačkoj zoni,a kod svih bitnih marketa,pijace,nedaleko... više
69.500€ (1 085 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više
147.900€ (2 385 €/m²)
Ledena Stena, Vranje
Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više
76.900€ (1 201 €/m²)
Blok 65, Beograd
U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više
225.000€ (5 921 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova... više
90.000€ (1 730 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više
169.000€ (2 414 €/m²)
Miljakovac, Rakovica, Beograd
RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje... više
135.000€ (2 647 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više
102.000€ (1 758 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više
324.800€ (2 800 €/m²)