Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

132.500€ (1 743 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/4 spratova

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

43.890€ (1 995 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/4 spratova

- palilula sf 2636

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • .sprat

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

Stara gradnja, moderan duh – tvoj novi kutak u gradu

Tabane, Jagodina

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift,... više

76.000€ (1 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.68m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji,... više

111.496€ (2 229 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo,... više

63.800€ (1 386 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat