Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Kopaonik, Treska, , 1.5, 30m2, 72890EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118081, III/, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj lokaciji... više

72.890€ (2 429 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Kopaonik, Treska, , 2.0, 42m2, 90440EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118082, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj... više

90.440€ (2 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

170.000€ (7 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Banatić, Novi Sad

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat