Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

181.654€ (2 215 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Gradska lokacija, Sodara, Moravska, 2.5, 51m2, 89900 EUR

Sodara, Pančevo

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo,... više

89.900€ (1 762 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Salajci, 43m2

Salajka, Novi Sad

Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

142.800€ (3 320 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 410000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Komforan porodičan stan od 83m² u strogom centru Niša kod Ureda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u... više

168.000€ (2 024 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 4/5 spratova

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajlovo, , 2.0, 42m2, 84000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM.... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova