Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

Troiposoban stan 78.58m², III sprat, Rvati, Obrenovac – 141.400€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

141.400€ (1 812 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan 117.23m², PK, Rvati, Obrenovac – 211.014€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

2.111.014€ (18 042 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

Prodaja stanova Inđija – Dvosoban stan 52m², novogradnja, Dunavska, podno g

Inđija

Prodaja stanova Inđija – u ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 52m², smešten u novogradnji iz 2026. godine, u Dunavskoj ulici,... više

101.765€ (1 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • vp.sprat

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 168m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

Prodaje se jednosoban stan na Beogradskom Keju - Podbara 38m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u... više

136.170€ (3 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Stan na šestom spratu u ekskluzivnoj zoni 82.61 m2, u izgradnji

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,61 m2. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade... više

157.000€ (1 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat