Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100932 - CENA 450000 + 3 % provizija agencije. Uknjižen trosoban komforan stan u samom centru, pešačka zona. Stan je neobičnog... više

450.000€ (3 358 €/m²)

  • 3 soba
  • 134m²
  • 3/4 spratova

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

49.000€ (1 020 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

80.000€ (1 568 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat