Za upit zamena auto ns pronađeno 359 oglasa

PLAC LEDINCI, 56000€

Ledinci, Novi Sad

Predivan plac na u Starim Ledincima , građevinsko zemljište+++Agencijska oznaka placa7089812, Novi Sad, Stari Ledinci, 931 m2. Prodaje se plac... više

56.000€ (60 €/m²)

  • 931m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep - Spratna kuća na lepoj lokaciji ID#3000094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa,... više

850.000€ (2 529 €/m²)

  • 336m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat

Kuća PETROVARADIN, 370800€

Miseluk 3, Novi Sad

Uknjižena, samostalna kuca novijeg datuma na Mišeluku. Čine je suteren, prizemlje i sprat, pet spavaćih soba, tri kupatila (po jedno na svakoj... više

370.800€ (1 278 €/m²)

  • 290m²

PLAC NOVI SAD, 159000€

Industrijska Zona, Novi Sad

Građevinski plac u Industrijskoj zoni Sever IV, Povoljno !+++ Agencijska oznaka nekretnine 7089819, Novi Sad, Industrijska zona. Plac od 8000m2,... više

159.000€ (19 €/m²)

  • 8000m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Grbavica, Novi Sad

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

325.000€ (2 304 €/m²)

  • 4 soba
  • 141m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova